upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.
  • 1_Vetuves.jpg
  • 2_Vestuves.jpg
  • 3_Krikstynos.jpg

Svarbi fotografo informacija

 

Fotografas Edmundas    Sveiki, džiugu matyti jus mano tinklapyje. Jeigu jus domina profesionali fotografija ir reikalingas vestuvių fotografas tai šis tinklapis yra kaip tik Jums. Didelė darbo patirtis, visapusiškas technikos panaudojimas, profesionalus požiūris į darbą leidžia man ne tik padaryti gražias nuotraukas, bet   ir išlaikyti gerą kainos ir kokybės santykį.

 

 

Darbo aparatūra

 

Fotoaparatai

Fotoaparatas     EOS 5d yra viena iš sėkmingiausių ir ilgiausiai gaminamų profesionalių Canon bendrovės produktų. Tai aukščiausios klasės pilno kadro galingi ir patikimi fotoaparatai. Vestuvinių fotografų darbiniai arkliukai, dirbantys bet kokiomis oro sąlygomis, turintys didelį darbinį resursą. Šiais aparatais galima padaryti ne tik kokybiškas didelės raiškos nuotraukas, bet ir filmuoti. Kaip pasirenkamas fotoaparatas skaitykite čia.

 

Objektyvai

Objekyvas     Pačią geriausią fotokamerą galima „sugadinti“ prastu objektyvu, todėl naudoju tik aukščiausios klasės profesionalius Canon EF L klasės objektyvus. Vienas iš dažniausiai naudojamu yra šviesus kintamo židinio Canon  EF 24-70/2,8 II L objektyvas, tinkantis beveik visiems gyvenimo atvejams. Juo galima fotografuoti lauke bendras scenas ir veiksmą, vykstantį nedidelėse patalpose. Objektyvas  Canon EF 70 – 200/2,8 L II IS USM profesionalių fotografų yra pripažintas kaip geriausias šios klasės reportažinis ojektyvas.  Šio objektyvo greitas kibus autofokusas leidžia gerai jaustis fotografuojant šventes reportažiniu stiliumi, bei darant  portretines nuotraukas. Apie Canon EF 35 f2 IS USM skaitykite čia.

 

Kompiuteris, programinė įranga

Fotografo kompiuteris     Kompiuteris ir programinė įranga yra visada atnaujinama iki tokio lygio, kad „geležis“ nestabdytų atliekamų darbų, o programinė įranga visada leistų išlikti konkurencingam. Didžiausias dėmesys yra skiriamas monitoriui. Monitorius DELL U2715H, kalibruotas programine įranga Lacie Blu eye Pro, vaizduoja tikras sRGB spalvas, todėl nekyla jokių problemų darantis paprastas nuotraukas, ar maketuojant fotoknygą. Planšetė Wacom Intuos Pro palengviną ir pagreitiną retušavimo darbus. Šios planšetės dėka užsakymai yra atliekami ir greičiau, ir kokybiškiau. Kliento nuotraukos yra saugomos atskirose laikmenose tris kartus ilgiau nei pas konkurentus. Praradus nuotraukas jos yra atkuriamos nemokamai.

Kontaktai

 

Fotografo namas    Adresas
Masčio 54-19 Telšiai

 

Telefonas

 Skambinkite dabar
  +370 618 41 380

Vokas žinutėms   Susisiekite su manimi panaudodami pateiktą kontaktų formą arba rašykite į el paštą   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sydas   Jūsų elektroninis paštas ar  telefono numeris niekada nebus perduotas tretiems asmenims arba naudojamas reklamoms platinti 

Kontaktų forma

Goole maps

Print