upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.
Vestuvių fotografas Telšiuose Plungėje|Fotosesijos nuotraukos

Vestuvių fotografas Telšiuose Plungėje|Fotosesijos nuotraukos


 

Pasiruošimas vestuvėms. Išlydėtuvės


    Pasiruošimas ir išlydėtuvės vestuvėms vyko namuose. Pamergės gražiai išpuošė automobilius. Po truputį rinkosi svečiai. Nors namas buvo didelis, bet svečių susirinko tiek daug, kad jame vos tilpo. Tokiose sąlygose fotografui fotografuoti yra nemažas iššūkis. Reikia žiūrėti, kad į kadrą nepakliūtų nereikalingų žmonių bei daiktų, o pasirinkti tinkamą fotografavimo vietą, ar ją pakeisti yra gana sunku. Buvo prisimintas senas paprotys, kad jaunasis turį sumokėti išpirką už jaunąją. Jaunasis buvo tinkamai pasiruošęs ir už jaunąją davė pilną lėkštę monetų. Po išpirkos jaunoji piršliui užrišo juosta, piršlienei įteikta graži puokštė gėlių, iš pamergių ir pabrolių suporuota palyda. Po tosto už jaunuosius ir lengvai užkandžio pirmo jaunieji su palyda išvyko registruoti santuokos.


Vestuvių ceremonija


    Vestuvės buvo registruotos Telšių metrikacijos skyriuje, o paskui jaunieji vyko užregistruoti ir bažnytinės santuokos į Telšių švento Antano Paduviečio katedrą. Mūrinė bažnyčia buvo pradėta statyti 1761 metais, o 1926 metais įkūrus Telšių vyskupiją suteiktas katedros vardas. Nors visose bažnyčiose vestuvinės ceremonijos visur vyksta labai iškilmingai, bet Telšių katedroje tą jausmą sustiprina gera bažnyčios akustika ir čekų meistro Otto Kratokvilo sumontuoti sodrūs vargonų garsai. Pasibaigus santuokos ceremonijai išėję iš bažnyčios jaunieji buvo apipilti žiedlapiais. Atvykę bendradarbiai ir draugai pasveikino porą su naujos šeimos sukūrimu.


Išvyka į gamtą ir fotosesija


    Išvykai piršlys buvo pasiruošęs labai atsakingai. Pirmiausia buvo važiuojama į vietą kur įvyko pirmasis jaunųjų pasimatymas. Buvo pasodintas ąžuoliukas pirmo susitikimo vietoje, o nuvykus į Plungės Oginskiu rūmų parką piršlys tuoj suorganizavo pietus bei keletą linksmų žaidimų. Jaunieji su palyda pasigrožėjo Plungės Oginskiu rūmais, pasidarė keletą nuotraukų gražių rūmų fone. Toliau išvyka tesėsi prie Platelių ežero. Ten laukė laiveliai, su kuriais jaunieji su visa palyda plaukiojo po didžiausią Žemaitijos ežerą. Niekas nesitikėjo, tokios šaunios pramogos. Geras oras ir originali atrakcija dar labiau pagerino ir taip gerą nuotaiką. Bet kokiam vestuvių fotografui būtų malonu fotografuoti tokias piršlio sustyguotas vestuves.


Jaunųjų sutiktuvės


    Parvažiavę į vestuvių šventimo vietą jaunieji rado užimtą stalą prie kurio buvo švenčiamos netikros vestuvės. Po derybų ir gavus apsišaukėliams išpirką, stalas buvo užleistas tikriesiems vestuvininkams. Po trumpos pertraukėlės jaunuosius sveikino giminaičiai ir draugai, o po sveikinimų buvo buvo sėsta švęsti tikrų vestuvių.

 

Parašykite savo vardą
Parašykite eleektroninį paštą Neteisingas elektroninis paštas
Nėra žinutės