upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.
Vestuvių fotografas Mažeikiuose Papilėje|Fotosesijos nuotraukos

Vestuvių fotografas Mažeikiuose Papilėje|Fotosesijos nuotraukos

 Vestuvių ceremonija

    Po trumpo prisistatymo jauniesiems, iškart pradėjau fotografuoti vestuves. Jaunieji su palyda nuėjo registruoti santuokos į Mažeikių metrikacijos skyrių. Po ceremonijos atvykę bendradarbiai ir draugai pasveikino porą su naujos šeimos sukūrimu. Pasinaudojęs gražiai sutvarkytu parkeliu, kuris yra prie Mažeikių metrikacijos skyriaus padariau trumpą fotosesiją, kurioje jaunuosius nufotografavau su draugais ir bendradarbiais nedalyvaujančiais vestuvėse bei pačius jaunuosius besidžiaugiančius sumainytais žiedais.

Išvyka į gamtą ir fotosesija

    Tik išvažiavus iš Mažeikių privažiavome ilgą tiltą per Ventos upę. Jaunajam ir pabroliams teko gerai paplušėti, kol savo poras pernešė per šį tiltą. Toliau judėjome į Papilę kur jaunųjų jau laukė žirgas.
Žirgas ne tik paįvairini fotosesiją, bet ir buvo gera pramoga jauniesiems ir palydai praleidžiant laiką gamtoje. Po fotosesijos vykome į vieną Papilės kavinę kur buvo švenčiamos vestuvės. Palyda iki kavinės važiavo automobiliais, o jaunoji tuščiomis Papilės gatvelėmis jojo ant žirgo, kurį vedė jaunasis. Papilės gyventojai užtvėrė kelią jauniesiems reikalaudami išpirkos, o gavę ją linkėjo jauniesiems laimės ir gražaus gyvenimo.

Jaunųjų sutiktuvės

    Atvykus į kavinę jaunųjų laukė visas kliūčių ruožas, kuriame reikėjo pademonstruoti pasiruošimą savarankiškam gyvenimui. Daugiausią dėmesio ir juoko sulaukė išdygęs didelis vaikas, kuris prašė sočiai jaunųjų pamaitinamas. Po įveikto kliūčių ruožo jaunieji buvo apipilti žiedlapiais, o po trumpos pertraukėlės padarėme trumpą fotosesiją su giminaičiais. sėdo švęsti vestuvių.

 

Parašykite savo vardą
Parašykite eleektroninį paštą Neteisingas elektroninis paštas
Nėra žinutės