upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.

Šventes padės organizuoti mano partneriai

    Šis puslapis yra skirtas žmonėms, patiems organizuojantiems sau  šventę. Pati pradžia organizuojat šventę yra maloni. Tai datos paskyrimas, biudžeto planavimas, svečių sąrašo ir dienos scenarijaus sudarymas, numatymas kokius darbus  atliksite patys ir kokius darbus patikėsit kitiems. Na, bet žodis turi virsti kūnu, o kad tai įvyktų gali prireikti surinkti ir  patikrinti nemažai informacijos, turėti daug kantrybės ir šiek tiek gyvenimiškos išminties pasirenkant šventės aptarnaujantį personalą. Tai gali atsitikti dėl daugelio priežasčių, bet pagrindinės yra norimo personalo užimtumas, arba galimas planuojamų išlaidų viršijimas.
    Pirma tikrinama turima informacija, kuri yra tokia: „Ir aš ten buvau, alų, midų gėriau... Patiko! Noriu!!!“ Tai griebkit jautį už ragų ir jei bus sutarta, tai gausite konkrečiai tą, ką matėt ir tą, ko norite. Šis personalo parinkimas yra pats greičiausias, bet gali būti brangus, nes dažniausiai nėra lyginamos kitų paslaugų teikėjų kaina ir kokybė.  Bet rezultatas bus tikrai garantuotas. Minimumas nusivylimui.
    Antra renkama informacija, kuri yra dar vadinama iš „lūpų į lūpas“. Toks personalo parinkimo būdas yra labai populiarus, nes yra gaunama infotmacija iš žmonių, kurie samdė ar bendrauja su norimu samdyti personalu. Informacija pateikiama su rekomendacijomis ir kainomis, o ją lieka tik patikrinti. Šiek tiek pasidarbavus galima gauti labai gerus rezultatus. Trūkumas: nevisada galima tikėti tuo, kas ką kalba ir kad ne visų skoniai sutampa. Kas patinka Jonukui su Grytute, Jums gali visiškai nepatikti.

 Mergina žiūrinti į kompiuterio ekraną apimta nevilties  Trečia, spauda ir internetas. Kai laikas dar nespaudžia, informacija iš šių šaltinių yra labai naudinga, nes ten yra pateikiamas plačiausias spektras informacijos apie paslaugos tiekėjus, o tai leidžia išplėsti personalo paieškos ratą. Apibendrinus visą turimą informaciją ir gerai padirbėjus, galima gauti geriausią kainos ir kokybės santykį, o stokojant laiko  internete visada rasite ką nors „skylėms užkaišyti“, o gautas rezultatas gali būti nuo vidutinio iki labai gero.
    Didžiausias šios personalo paieškos trūkumas yra didelis informacijos kiekis, kuriame labai lengva pasimesti. Specializuoti švenčių organizavimo portalai kartais specialai nenaikina "mirusiųjų" taip komerciniais tikslais išpūsdami turimą informaciją. Dirbtinai apsunkindami paiešką ir sukurdami sau terpę reklamai. Paieškos sistemose reikia gerai „pasirausti“ norint rasti tinkamą informaciją, nes lengiau yra surandamas ne tas kas geriau dirba, bet tas kuris skyrė didesnį biudžetą reklamai ir sugebėjo pasamdyti geresnę tinklalapių gaminimo firmą.Tinklapio turinį ruošia nepriklausomi dizaineriai, todėl reikia žinoti, kad tinklalapio turinys yra visada pagražinamas.Spaudoje informacija yra sausesnė ir tikslesnė, nes ji yra pastoviai atnaujinama. Ją belieką tik patikrinti ir atsirinkti, kas yra tinkama.Jeigu yra reikalingas vestuvių, ar krikštynų fotografas ir jo ieškodami ir papuolėte į šį puslapį, neskubėkite jo palikti. Čia rasite veikiančias nuorodas į mano partnerių tinklalapius ir socialinių tinklų paskyras, bei darbų pavyzdžius. Tai ne vienadieniai, o laiko išbandyti ir turintys tik gerus klientų atsiliepimus darbuotojai. Taupykite savo brangų laiką, peržiūrėkite mano partnerių darbus ir susisiekite su  patikusiais.  Jeigu žinote, kad draugai ar pažystami taip pat ruošiasi šventėms ir ieško: šventei vietos, renginių vedėjų, muzikantų, fotografo, dekoravimo ar transporto paslaugų - pasiūlikit ir pasidalinkit su jais šia informacija naudodami socialinius mygtukus.