upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.

Muzika

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Grupės Kava logotipas   Grupė Kava Groja visoje Lietuvoje. Atliekama muzika nuo senų iki šiuolaikinių šlagerių. Praveda vestuves, banketus, bei įvarius renginius. Vakaro metu organizuoja įvarius žaidimus ir pasirodymus. Grupės Kava vedamuose renginiuose viskas vyksta sklandžiai.

http://grupekava.lt/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

   Šventėje turi bMuzikantu Piršlio polka logotipasūti užtikrinta savotiška tvarka ir ritmas, neleidžianti  jai virsti palaida bala, kartu garantuojanti ir  gerą nuotaiką.Tandemas iš Klaipėdos "Piršlio polka" ir muzikinė grupė "Kolegos", tai puiki komanda galinti Jūsų šventę padaryti be jokių rūpesčių. Nors organizuodami pobūvius ir šventes jie turi savo šventės viziją, tačiau stengiasi išpildyti ir visus turimus kliento norus ir įdėjas.  Visada jauni ir energingi koncertuoja uždaruose vakarėliuose ir klubuose, groja ir praveda asmenines šventes: krikštynas, gimtadienius ir vestuves ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Atlieka savo grupės sukurtas, populiarausias Lietuvos ir užsienio atlikėjų dainas. Bendradarbiauja su kompozitoriais Pauliumi Stalioniu, Raimundu Valatka. Dainas įrašinėja profesionalioje įrašų studijoje pas Gintautą Litinską.

  video Piršlio polka
Piršlio polkos rekvizitai: http://pirsliopolka.lt

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)
Gyvo garso muzikos grupė Sekunda - 5.0 out of 5 based on 5 votes

 

Grupės Sekunda logotipas

  Grojame vestuvėse, jubiliejuose, gimtadieniuose, šventėse visoje Lietuvoje, žinoma dažniausiai tenka koncertuoti artimesniuose kraštuose: Plungėje, Telšiuose, Skuode, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje ir žinoma Mažeikiuose.

 Siūlome ne tik muzikantų, vakaro vedėjo, bet ir DJ programą po pagrindinės vakaro dalies.

Grupės Sekunda dainos:

         video You are beautiful     video Love never felt so good    video Rytas perone

  Apie visas teikiamas paslaugas rasite svetainėje: muzikantaivestuvems.lt