upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.
×

Žinutė ...

CC_CACHE_CLEANED
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
4.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)
Fotoaparato Canon R apžvalga - 4.7 out of 5 based on 3 votes

 

Naujų sisteminių fotoaparatų era

Canon R su RF 50 f1,2 ojektyvu
    Kelne photokina parodose yra pristatomi naujausi gaminiai, nurodant gaires į kurią pusę artimiausiu metu judės foto pramonė. 2018 metų parodoje didelių technologinių naujovių pristatyta nebuvo, bet keičiasi požiūris į senų technologijų panaudojimą išspaudžiant iš jų viską ką galima, kartu ruošiant dirvą naujų atsiradimui. Pažiūrėkim su kokių firmų fotoaparatais dabar yra fotografuojama:Canon 58%, Nikon 34%, Sony 4%, Fuji 1%. Likusi dalis visom nepaminėtoms garsioms ir nelabai garsioms firmoms bei telefonams. Rodos, kad Canon ir Nikon neturėtų per daug pergyventi dėl vieno kito procento praradimo rinkoje. Net kitų gamintojų priedai ir aksesuarai yra pradedami gaminti pirmiausia joms, taip sumažindami likusių fotoaparatų gamintojų konkurencingumas su šiomis bendrovėms. Reikėtų pastebėti, kad Canon ir Nikon daugiausia gamina veidrodinius aparatus. Bet matyt didelis mažėjančių vartotojų skaičius privertė šias firmas imtis radikalesnių žingsniu ir pradėti gaminti pilno kadro sisteminius fotoaparatus.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)
Jaunosios makiažas fotosesijai - 5.0 out of 5 based on 6 votes

Kaip pasirinkti jauniesiems makiažą

Merginai daormas makiažas fotosesijai
    Prieš fotosesiją padarytas brangus makiažas, o nuotraukos gavosi šiaip sau. Kodėl taip yra atsakymą rasti gana sunku. Pabandysiu paaiškinti daromas klaidas.  Pateiksiu daromų klaidų pavyzdžius su nuotraukomis prie jų.

Nors makiažas tapo kiekvieno ryto ritualu, bet dauguma dailiosios lyties atstovių negali atskirti makiažo tipų ir paskirties. Profesionaliai padarytas makiažas naudojamas ne laiku ir ne vietoje gali sudaryti klaidingą įspūdį apie žmogų.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (7 Votes)
Veidrodinių kamerų klasifikacija - 5.0 out of 5 based on 7 votes

Veidrodinės fotokameros klasės nustatymas

Canon EOS 80D    Aparato klasę nusako mechaninis užuolaidų  suveikimo resursas. Jis svyruoja nuo 30  iki 400 tūkstančių. Pagal užuolaidų mechaninį resursą yra parenkamos ir kitos dalys. Reikia suprasti, kad tik 30 tūkstančių suveikimo ciklų turinčios užlaidos nebus montuojamos į metalinį korpusą su  brangia paskutinės kartos autofokusinę sistema. Kiekvienas aukštesnės klasės aparatas turį daugiau nustatymų, kuriais jį galima geriau suderinti pagal savo loginį mastymą ir ekstremalesnius fotografavimo poreikius. Montuojama ne tik geresnė elektronika, bet ir vidinė programinė įranga. Geriausiai suprantamą klasifikaciją nuo juostinių fotoaparatų laikų išlaiko didžiausia veidrodinių fotoaparatų gamintoja  Canon. Panašias tendencijas galima įžvelgti ir tarp kitų DSLR aparatų gamintojų.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)
Kaip pasirinkti fotoaparatą - 4.5 out of 5 based on 2 votes

Kompaktiniai fotoaparatai 

 

Mergina fotografuojanti mažu fotoaparatuFotografuojančius žmones galima suskirstyti į tris kategorijas.  Pirma tai profesionalūs fotografai, teikiantys fotografijos paslaugas.  Antra  žmonės paprastai fiksuojantys savo gyvenimo įvykius ir trečioji „menininkai“ norintys save išreikšti  per fotografiją. Profesionalai viską išsiaiškins ir be mūsų, o mes aptarkim tokias  sąvokas, fotoaparatui pakanka ir reikia. Frazę "Fotografuoja ne aparatas, bet žmogus" visada norisi lyginti chirurgo darbą operacinėje su  virtuviniais peiliais. Nors ir nėra fotoaparatų su mygtuku „šedevras“, bet vis dėlto technika fotografijoje vaidina nemažą vaidmenį.